Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Barbara Fonte-Kunkel, Sarah Woolf, Nadege Schoenfeld za odcinek 1307
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek 909A
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Mary Guerrero, Kim Messina, Jennifer Guerrero-Mazursky, Maria Valdivia, Cynthia P. Romo, Cyndra Dunn za odcinek 902A
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Mary Guerrero, Cynthia P. Romo, Jennifer Guerrero-Mazursky i Maria Valdivia za odcinek 709
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Melanie Mills, Zena Shteysel, Patti Ramsey Bortoli, Nadege Schoenfeld za odcinek 503
Emmy - Najlepsza choreografia w programie rewiowym lub reality - Artem Chigvintsev
Emmy - Najlepsza współczesna charakteryzacja w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality (naturalna) - Zena S. Green, Julie Socash, Donna J. Bard, Sarah Woolf (II), Alison Gladieux, Victor Del Castillo (I), Rosetta Garcia, Lois Kawasaki-Harriman za odcinek "Top 11"
Emmy - Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym - za odcinek finałowy
Emmy - Najlepsze współczesne fryzury w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality - Kim Messina, Amber Nicholle Maher, Megg Massey, Gail Rowell-Ryan, Roma Goddard, Arrick Anderson, Jani Kleinbard, Regina Rodriguez (I) za odcinek finałowy
Emmy - Najlepsza współczesna charakteryzacja w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality (naturalna) - Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Sarah Woolf (I), Julie Socash, Alison Gladieux, Donna J. Bard, Nadege Schoenfeld za odcinek "Disney Night"
Emmy - Najlepsze kostiumy w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality - Daniela Gschwendtner, Steven Norman Lee, Howard Sussman, Polina Roytman, Karina Torrico za odcinek "Halloween Night"
Emmy - Najlepsze współczesne fryzury w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality - Mary Guerrero, Kim Messina, Gail Rowell-Ryan, Cheryl Eckert (I), Jennifer Guerrero-Mazursky, Jani Kleinbard, Amber Nicholle Maher, Patricia Pineda (II) za odcinek 2802
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Sarah Woolf, Donna J. Bard za odcinek "Halloween Night"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Kimi Messina,Gail Ryan, Cheryl Eckert (I), Brittany Spaulding, Rhonda O'Neal, Jani Kleibard za odcinek "Halloween Night"
Emmy - Najlepsze kostiumy w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality - Daniella Gschwendtner, Steven Norman Lee, Polina Roytman, Candice Rainwater, Howard Sussman
Emmy - Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym - za odcinek półfinałowy
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Sarah Woolf, Julie Socash, Donna J. Bard za odcinek "Halloween Night"
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek finałowy
Emmy - Najlepsza scenografia w programie rewiowym, reality lub teleturnieju - James Yarnell, Steve Morden, John Sparano za odcinki "Night At The Movies, "Halloween" i finałowy
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Kim Messina, Gail Rowell-Ryan, Derrick Spruill (II), Renee J. Vaca Patricia Pineda (II), Pixie Schwart z za odcinek "Night At The Movies"
Emmy - Najlepsze kostiumy w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality - Daniella Gschwendtner, Steven Norman Lee, Polina Roytman, Candice Rainwater, Howard Sussman za odcinek "Disney Night"
Emmy - Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym - za odcinek "Halloween Night"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Zena Shteysel, Angela Moos, Julie Socash, Patti Ramsey Bortoli, Sara Woolf i Donna J. Bard za odcinek "Halloween Night"
Emmy - Najlepsza choreografia - Derek Hough za układ "Kairos"
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek jedenasty
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Mary Guerrero, Kim Messina, Gail Rowell-Ryan, Derrick Spruill, Renee J. Vaca i Patricia Pineda (II) za odcinek "A Night At The Movies"
Emmy - Najlepsze kostiumy w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality - za odcinek "Halloween Night"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Sarah Woolf, Julie Socash i Alison Gladieux za odcinek "Halloween Night"
Emmy - Najlepsza choreografia - za układy "Footprints In The Sand", "Grace Kelly" i "Cry Little Sister"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Mary Guerrero, Kim Messina, Gail Rowell-Ryan, Jennifer Guerrero-Mazursky, Sean Smith (VI) i Dean Banowetz za odcinek "The Finals" część pierwsza
Emmy - Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym - za część drugą odcinka finałowego
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Sarah Woolf, Julie Socash i Alison Gladieux za siódmy odcinek dziewiętnastego sezonu
Emmy - Najlepsza choreografia - Witney Carson za układy "369", "It's Not Unusual" i "Sing With A Swing-Apache"
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek dziewiąty sezonu dwudziestego
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Mary Guerrero, Kim Messina, Jennifer Guerrero-Mazursky, Sean Smith (VI), Gail Rowell-Ryan i Dean Banowetz za siódmy odcinek dziewiętnastego sezonu
Emmy - Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym - za odcinek "Episode 1911A"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Barbara Fonte-Kunkel, Sarah Woolf i Julie Socash za trzeci odcinek siedemnastego sezonu
Emmy - Najlepsza choreografia - Derek Hough za układy "Human", "Ameksa" i "Too Darn Hot"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Mary Guerrero, Kim Messina, Cyndra Dunn, Sean Smith (VI), Jennifer Guerrero-Mazursky i Gail Rowell-Ryan za piąty odcinek osiemnastego sezonu
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Barbara Fonte-Kunkel, Sarah Woolf, Julie Socash za odcinek 1603
Emmy - Najlepsza choreografia - za układy "Heart Cry" i "Stars"
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - Seth Saint Vincent, Charles Ciup, Brian Reason, Hector Ramirez (I), Larry Heider, David Levisohn, Bert Atkinson, Bettina Levesque, Adam Margolis, Damien Tuffereau, Easter Xua, Mike Malone (IV), Ron Lehman, Rob Palmer (I), John O'Brien (VIII) za odcinek 16
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Mary Guerrero, Kim Messina, Jennifer Guerrero-Mazursky, Sean Smith (VI), Cyndra Dunn, Gail Rowell-Ryan za odcinek 1608
Emmy - Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym - za odcinek "Episode 1605"
Emmy - Najlepsza choreografia - za układ "Without You"
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek 1410A
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Mary Guerrero, Kim Messina, Jennifer Guerrero-Mazursky, Rachel Dowling, Cynthia P. Romo i Sean Smith (VI) za odcinek 1407
Emmy - Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym - za siódmy odcinek trzynastego sezonu
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna) - Melanie Mills, Zena Shteysel, Patti Ramsey Bortoli, Angela Moos, Barbara Fonte-Kunkel, Nadege Schoenfeld za odcinek 901A
Emmy - Najlepsza choreografia - za układy "Futuristic Paso Doble", "Living on Video", "Quickstep" i "Anything Goes"
Emmy - Najlepsza choreografia - za układy "Paso Doble" i "Malaquena"
Emmy - Najlepsza choreografia - za układ mambo "Para Los Rumberos"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami - Mary Guerrero, Lucia Mace, Cynthia P. Romo, Maria Valdivia za odcinek 510A
MUAHS - Telewizyjne - Najlepsze efekty specjalne w makijażu w telewizyjnym programie specjalnym godzinnym lub duższym, serialowym programie na żywo lub filmie telewizyjnym
MUAHS - Telewizyjne - Najlepsze fryzury historyczne lub / i postaci w programie specjalnym, w godzinnym lub dłuższym serialu na żywo lub filmie telewizyjnym
MUAHS - Telewizyjne - Najlepsze fryzury współczesne w programie specjalnym, w godzinnym lub dłuższym serialu na żywo lub filmie telewizyjnym
MUAHS - Telewizyjne - Najlepszy makijaż współczesny w programie specjalnym, w godzinnym lub dłuższym serialu na żywo lub filmie telewizyjnym
MUAHS - Telewizyjne - Najlepsze efekty specjalne w makijażu w telewizyjnym programie specjalnym godzinnym lub duższym, serialowym programie na żywo lub filmie telewizyjnym
MUAHS - Telewizyjne - Najlepsze fryzury historyczne lub / i postaci w programie specjalnym, w godzinnym lub dłuższym serialu na żywo lub filmie telewizyjnym
MUAHS - Telewizyjne - Najlepszy makijaż współczesny w programie specjalnym, w godzinnym lub dłuższym serialu na żywo lub filmie telewizyjnym
CDG - Najlepsze kostiumy w programie rozrywkowym, teleturnieju, programie na żywo - Daniela Gschwendtner, Steven Norman Lee za odcinek "Villains Night”"