PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025008}

Szōgun

Shōgun
7,9 17 420
ocen
7,9 10 1 17420
7,3 10
ocen krytyków
Szōgun
powrót do forum serialu Szōgun

Pierwsza, chyba w drugim odcinku, kiedy mieli razem płynąć i się ścigać do brzegu. Na wskoczeniu do wody wątek się urwał. Nie był kontynuowany w kolejnym docinku.

I kolejny dzisiaj. W ostatnim odcinku smutny moment, kiedy sierota syn popełnił samobójstwo na kamieniu. W kolejnym odcinku...wątek urwany. Nie powinniśmy tej sceny jakoś przeżywać? Nie żeby było mi go bardzo szkoda, bo strasznie męczył cały serial...ale chyba temu ojcu było przykro....

cellfreak

Przecież wątkowi 'opłakiwania' i dłużącego się pogrzebu narwanego młodziana poświęcono 1/4 kolejnego odcinka :/

ocenił(a) serial na 4
Bruce_Lee

Musiałem to chyba przespać...

cellfreak

Nie dziwię się, serial od mniej więcej 5 odcinka staje się senny i męczący. Dialogi angielsko-japońskie, gesty i mimika Japończyków może są ciekawe na początku serialu, ale jak już później mamy odcinki, gdzie prawie godzina czasu antenowego to awantura o gnijącego bażanta... eh.

ocenił(a) serial na 4
Bruce_Lee

Potwierdzam:)

cellfreak

Zapowiada się serialowe rozczarowanie roku... a jeszcze dwa odcinki do końca. Zobaczymy, co w Falloucie wymyślą, zacząłem oglądać i jest nieźle póki co :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones