PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 301
ocen
7,3 10 1 76301
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

Serial Rojst, krytycy się zachwycają, kolejny młody "edgy" polski reżyser na tronie. Polska ukazana w serialu marnie, brudno, beznadziejnie więc coś co kochają krytycy. Wszechobecny feminizm, silne (i cały czas ubrane kobiety), faceci sprowadzeni do roli kompletnych oferm. Faceci nadzy to jest nowa obsesja polskiej reżyserki! W każdym serialu nagie siusiaki. Tym są nasi młodzi reżyserzy zafascynowani. Oni nie tylko gardzą kobiecym ciałem, oni się go boją. Ten serial jest niczym 10 przykazań współczesnego liberała. Kto by się przejmował marną i oklepaną fabułą czy prymitywnymi dialogami. Ideologia jest ukazana? Jest. Krytykowi to wystarczy.

balrogdawidlis

to już z któryś z kolei komentarz, który wyrzuca twórcom nagie penisy, małe, blade, smutne i niemo „błagające o o litość” męskie genitalia osób torturowanych. Co w tym obrazoburczego, co się nie zgadza fabularnie, gdzie „nie zażarło” i czy taka sama ilość gołych cipek by to zrównoważyła?

ocenił(a) serial na 2
nydd

Jak to? W serialu feministycznym nagie cipki? Kobieto, przecież to się wyklucza...

balrogdawidlis

ja już nie wiem jaki to jest serial, ilość penisów - wiotkich, zziębniętych, nie mówiąc o tym, że być może u skraju egzystencji - ma świadczyć o lobby gejowskim i Lgbt, a feminizm jest atakowany przez nie zrównoważony brak cipek względem penisów.

balrogdawidlis

Fabularnie być może należałoby zatrudnić posiadaczki cygańskich/niemieckich cipek, co mogłoby być policzkiem dla polskich prawdziwych cipek. Trudna sprawa.

balrogdawidlis

"Faceci nadzy to jest nowa obsesja polskiej reżyserki!" Pani reżyserka to Jan Holoubek. Dokonałeś samozaorania bo się zająłeś robieniem kabaretu a skończyło się, że sam jesteś w tym cyrku atrakcją największą.

ocenił(a) serial na 2
JohnTheBrave

"Polska reżyserka" w sensie jako grupa ludzi a nie osoba. Sam się zaorałeś bo nie czytasz z zrozumieniem. Dokładnie wiem kim jest feminista Holoubek.

balrogdawidlis

Serial był realizowany głównie przez facetów, kolejny etap samozaorania dokonany. Brawo

ocenił(a) serial na 2
JohnTheBrave

A faceci dzisiaj to wieksi feminisci niż kobiety. Jeśli tego nie widzisz to żyjesz w jakimś alternatywnym świecie.

ocenił(a) serial na 8
balrogdawidlis

Nie wiem ile masz lat, ale ja pamiętam dobrze czas powodzi z roku 1997 i tak właśnie wyglądały małe miasteczka i wsie, które były zalane. We Wrocławiu miejsca zalane też nie wyglądały lepiej. Może zanim napiszesz kolejną bzdurę, to sprawdź trochę faktów. A co do nagich mężczyzn, to chyba umknęło Ci, że nagość miała być elementem tortury i poniżenia. Nie widzę tu nic, co miałoby związek feminizmem.

ocenił(a) serial na 2
Adam1Kluska

Nie wcale. To tylko kolejny w ostatnich dwóch latach polski serial który ma powód by pokazywać nagie penisy ale dziwnym trafem nie ma powodu pokazywać nagich kobiet, mimo że okazji było bardzo, dużo. Wcale nie ma to nic wspólnego z feminizmem.

balrogdawidlis

Od dawna monitorujesz ilość penisów w polskich produkcjach?

ocenił(a) serial na 2
kajtek_12

Nie trzeba jakoś specjalnie monitorować. Każdy polski serial dzisiaj to gay story i penis fest, z zerowa ilością nagich kobiet. To samo z siebie rzuca się w oczy.

LucyHalel

Fobie się leczy a nie pielęgnuje. Ostatnim Twoim słowem przed śmiercią będzie bez wątpienia : "penis"

ocenił(a) serial na 2
JohnTheBrave

To nie fobia. To walka z feminizmem, LGBT i woke kulturą.

ocenił(a) serial na 6
balrogdawidlis

Czyli innymi słowami fobia.

McGyverPL

Fobia ciebie stworzyła. Fobia przed normalnością. Skrajny liberale feministo.

LucyHalel

Ja jakoś nie zauważyłem.

balrogdawidlis

To jakaś chora obsesja.

ocenił(a) serial na 8
balrogdawidlis

zakladam ze twoj profil na filmweb zostal zalozony tylko na potrzeby tego komentarza. Kino zawsze szło z duchem czasu i było odbiciem światopoglądu społecznego a niejednokrotnie go wyprzedzało. Jesli tego nie widzisz i to cie drazni, to znaczy tylko tyle ze swiat pedzi i sie zmienia a ty stoisz w miejscu. I pojecie ideologia zupelnie nie pasuje to tego co opisales jako sól w twoim oku.

mary_magdalenee

Dwa trollkonta, pewnie jednej osoby. Ma zabawę

ocenił(a) serial na 1
mary_magdalenee

Jeśli to jest nowy światopogląd to trochę mało dochodowy. Każdy film i serial który chce być woke i pokazywać nagie męskie klejnoty czy gay sex przeważnie kończy tragicznie jeśli chodzi o oglądalnośc i zyski pienieżne.

balrogdawidlis

w polskiech serialach golych bab bylo o wiele wiecej przez lata.. w filmach tez..tak samo jak i na swiecie.. i nie wiem w ogole o co ten krzyk, malo ci cycków i cip, Neta nie masz? Czujesz sie zle gdy widzisz penisy na ekranie? Malo bylo w ogole co widac, ale co tam

ocenił(a) serial na 1
monja88

Idąc twoją logiką ty też możesz sobie penisy pooglądać w necie, nie musza być one pokazywane w serialach. Gołych bab może i było zawsze więcej, ale pokazywanie cipek bez cenzury z detalami to zawsze była rzadkość i wielka nisza.

MartaLubomirska

oczywiscie , ze tak,jeśli będe chciała...ale ja nie potrzebuje ani cycków ani siusiaków w filmach, to ty domagasz sie cip. I to jest dziwne jak na kobiete..I przestan udawać babę. W fimach odkad pamietam, zawsze bylo golych wiecej kobiet niz meżczyzn.Ilu facetów mówi , ze oglada seriale, filmy dla cycków , co? A jak juz pokazano penisy , za to cycków brak to od razu lament, czlowieku lecz sie.

monja88

Nie ma sensu dyskutować to jakiś troll.

monja88

Zawsze było więcej gołych bab... Znana propaganda ale gdy przychodzi do rozliczenia, statystyk i pokazania kto był częściej w pełni nagi to wychodzi na to że faceci częściej pokazywali się nago niż kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones