Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 628 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Nie mogę się nadziwić jak ktoś tak brzydki jak ona , mógł zrobić karierę filmową .

Nieprzekupny

widzę inteligencja na poziomie temperatury pokojowej :) sprawdź w internecie ile wynosi

Nieprzekupny

Meryl Streep wcale nie jest brzydka. Co z tego, że ma krzywy nos? Ona się tym nie przejmuje, wie, że pięknością nie grzeszy. Jest żywym przykładem, że Hollywood nie zeszło do końca na psy i nie promuje plastików. "Nie mogę się nadziwić jak ktoś tak brzydki jak ona , mógł zrobić karierę filmową ."- Dlatego, że ma talent do którego nie jest jej potrzebny wygląd. I za to ją cenię ;-) A ty na przyszłość nie pisz takich głupot i nie oceniaj innych po wyglądzie :-)

meryl_streep1

Bzdury piszesz , wygląd dla aktora jest rzeczą podstawową , co mi z jej talentu aktorskiego skoro nie da się na nią patrzeć . Zrozumiał bym jeszcze jak by grała tylko małe rólki ,albo epizody , do których często potrzebni są też ludzie brzydcy . Ale główne role w dużej ilości filmów to przesada . Jej kariera filmowa to tak samo jak by w radiu karierę robił ktoś z głosem posłanki Senyszyn . Wątpię byś chciała kogoś takiego słuchać, choćby był nie wiem jak mądry i ciekawy .

Nieprzekupny

Wiesz trzeba mieć nieźle posrane w głowie żeby stwierdzić, że przez czyjąś "brzydotę" nie możesz go oglądać. Jeśli wygląd jest rzeczą podstawową dla aktora to ciekawe dlczg. Meryl Streep jest uznawana za jedną z najlepszych aktorek...hmm...raczej w tej kwestii wygląd jej zbytnio nie pomaga....i jak widać ludzie chcą i lubią ją oglądać. Ma fanów,kupę nagród i nominację, świetne role w swoim dorobku. Załóżmy taka Kristen Stewart...brzydka jak nie wiem co, a najlepiej opłacana.

meryl_streep1

Co Ty pierdzielisz , chyba jesteś ślepa . Kristen Stewart jest piękną młodą aktorką , a Meryl Streep starą brzydką babą , zresztą ona nigdy piękna nie była , nawet za młodu . Nie powiesz mi chyba , że Meryl jest piękniejsza od Kirsten . Wiem, że możesz Kirsten nie lubić , bo gra w filmach nie najwyższego lotu , ale co do urody musisz przyznać , że jest ładniejsza . A to , że zarabia dużo kasy jest efektem przejściowym , za grę w sadze Zmierzch , uwielbianej przez rzesze nastolatek . Zresztą Twoja idolka też na brak kasy nie może narzekać . I jak byś nie zaklinała rzeczywistości to jest faktem , że zdecydowana większość ludzi woli oglądać aktorki ładne , a nie brzydkie . Brzydoty każdy ma dosyć na co dzień , na ulicy , w szkole , w pracy itd . A to , że Meryl mimo swojej brzydoty zrobiła karierę jest tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę . Nigdy nie zarzucałem Meryl , że źle gra . Aktorką jest dobrą , ale dobrze grających aktorek jest całe morze . Karierę powinny robić przede wszystkim aktorki które są piękne i potrafią bardzo dobrze grać . Tak jak np. moja wielka idolka , najpiękniejsza aktorka na Świecie Kate Beckinsale , która mimo swojej wielkiej urody i kunsztu aktorskiego nie może przebić się do filmów z wyższej pułki , ponieważ jest blokowana przez takie raszple jak Meryl Streep . Zawsze mnie zastanawiało jakie wielkie "plecy" musi mieć Meryl Streep , że tak na siłę jest wszystkim wmuszana .

Nieprzekupny

Może po prostu ma większą siłę przebicia? W Hollywood trzeba mieć trochę w sobie tej odwagi i osobistego uroku. Meryl nie jest dobrą aktorką. Ona jest bardzo dobrą aktorką. Szanuję twoje zdanie, być może ty uważasz, że jest tylko dobra. Ja przyznam, że kiedyś też za nią nie przepadałam, właśnie z tego samego powodu- jej wygląd. Nie rozumiałam, dlaczego moja mama ją tak uwielbia,ale po obejrzeniu "Mamma mia!" jakoś tak...się wszystko zmieniło, zostałam jej fanką i dlatego się tak oburzyłam, że ktoś pisze mi tutaj, że Meryl jest brzydka. Przyznaję może nie jest pięknością,ale ma w sobie to coś. Takie fajne ciepło, poczucie humoru, sposób w jaki udziela wywiady i odnosi się do innych aktorów.Z góry przepraszam, za to, że tak na cb najechałam ;-) Rozumiesz, bronię swoją idolkę :-D A co do Kristen...nie uważam wcale, że jest złą aktorką,ale co do mojej opinii w sferach jej wyglądu zdania nigdy nie zmienię. Może nie jest BRZYDKA,ale...za ładna też nie. Myślę, że będzie miała jeszcze szansę na zdobycie lepszych ról.

meryl_streep1

A widzisz , Ciebie też kiedyś drażnił wygląd Meryl , więc choć trochę powinnaś mnie rozumieć , tym bardziej , że jestem facetem , przez co jeszcze bardziej od Ciebie zwracam uwagę na urodę kobiet . Dobra czy bardzo dobra z niej aktorka , nie ma to wielkiego znaczenia , oboje się zgadzamy , że grać potrafi . Ty do tego potrafisz dostrzec w niej to coś czego ja na razie dostrzec w niej nie potrafię , ale może z czasem to dostrzegę . Nie znam jej z życia prywatnego . I nie przepraszaj mnie , bo jako fanka Meryl miałaś pełne prawo się na mnie zdenerwować i mi zwymyślać , za komentarz który napisałem . Niech by ktoś obraził moją Kate , to bym po nim pojechał dużo gorzej . A do zalet jakie trzeba mieć żeby zrobić karierę w Hollywood które tu wymieniłaś , dopisał bym jeszcze szczęście . Cieszę się , że moje zdanie szanujesz , ja także Twoje szanuję . W ogóle podoba mi się w jaki sposób potrafisz swojej idolki bronić . Widziałem kiedyś film "Mamma mia!" ale nie przypadł mi on do gustu , jedyne co mi się w nim podobało to Amanda Seyfried . Ale może dla tego mi się on nie podobał , ponieważ nigdy nie przepadałem za muzyką Abby . A co do moich ocen dla Meryl i Kirsten , to jak już pisałem wcześniej , że dla mnie u aktorki liczy się nie tylko gra , ale także jej wygląd .Obie te rzeczy muszą iść w parze , żebym danej aktorce wystawił wysoka ocenę , stąd ta wysoka ocena dla Kirsten . Tobie się ona nie podoba , mi natomiast jak najbardziej , uważam , że jest całkiem całkiem , oczywiście mojej Kate do pięt nie dorasta ale jest ładna i grać potrafi . A co do oceny dla Meryl to może rzeczywiście trochę ją zaniżyłem , bo powinna dostać ode mnie 5 . A zaniżyłem ją dla Tego , że jak pisałem już wcześniej uważałem , że jest na siłę promowana za co jej nie lubię . Drażniło mnie też , że w rankingu Filmwebu jest ona na 2 miejscu , a moja Kate dopiero na 16 , uważam to za dużą niesprawiedliwość .

Nieprzekupny

brzydka?Pamiętaj,że charakteryzacja w filmie specjalnie oszpeca aktora w celach wyrazu artystycznego.Jakoś zawsze na rozdaniach nagrud (a było to brdzo często) zawsze wygląda świetnie.Jak kobieta a nie plastikowa lalka barbie.Co ma w ogóle wygląd do talentu?Jest wiele paskudnych aktorów co graja niesamowicie w filmach.Jak masz zamiar oglądać tylko "ładne laski" to polecam filmy typu Transformers,Zmierzch czy 2 głowy rekin atakuje.Ambitne kino chyba nie jest twoją ulubioną dziedziną kultury co ?

Nieprzekupny

Hmm...w sumie to nie rozumiem jeszcze jednego...dlaczego oceniłeś Meryl na 2, a Kristen na 8?...To chyba dowodzi temu, że po prostu jej nie lubisz. A na aktorstwie raczej słabo się znasz :-(

użytkownik usunięty
Nieprzekupny

* nie da
* w ogóle
i znaków interpunkcyjnych nie pisze się po spacji

Nieprzekupny

Piękne kobiety zostawmy mężczyznom bez wyobraźni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones