PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726369}

Nie otwieraj oczu

Bird Box
6,3 122 109
ocen
6,3 10 1 122109
4,8 11
ocen krytyków
Nie otwieraj oczu
powrót do forum filmu Nie otwieraj oczu

Szkoda czasu. Sztuczna i nielogiczna papka debilnego scenariusza dla odmóżdzenia tych którzy nie przyzwyczajeni są już do myślenia nad filmem tylko nastawieni na puste i płytkie emocje.

Slawo_Man

Czyli co zakładam opaskę na oczy i oglądam ;)?

ocenił(a) film na 1
Slawo_Man

Absurdalny film o niczym ze zdegenerowaną poprawnością polityczną w roli głównej .

Slawo_Man

Niestety zgodzę się: durnota goni durnotę. UWAGA SPOJLER, SPOJLER, SPOJLER, SPOJLER, SPOJLER Począwszy od jednej z pierwszych scen, w której ciężarna Sandra ma wypadek, auto dachuje, a ona jak gdyby nigdy nic wychodzi i leci do tego domu, w którym rzekomo ma być bezpieczna. Kolejna debilna scena, to jak na rzecze dziecko wpada do wody, ona je wyciąga i tyle. W najlepszym wypadku dziecko dostałoby zapalenia płuc, w najgorszym by umarło z przmarznięcia. Oczywiście później cała trójka wpada do wody i wszyscy się ratują z mroźnej, niezwykle rwącej rzeki i dalej biegają lesie jak gdyby nigdy nic. Sceny porodu. Chyba pierwszy tak ekspresowy poród jednej i drugiej. Na plus rola dziewczynki - jest urocza oraz końcowy wątek z tym domem dla niedowidzących, pomysł z ptaszkami. Wzruszająca scena na rzece, w której Sandra musi zdecydować, które dziecko ma otworzyć oczy. Poza tym Sandra w tym filmie wygląda wyjątkowo niekorzystnie, bardzo sztuczna bez mimiki, napchana botoksem. Film słaby, nie warto wg mnie.

ocenił(a) film na 8
Slawo_Man

Tymczasem jest dokładnie odwrotnie niż mówisz.

Slawo_Man

cooo

ocenił(a) film na 7
Slawo_Man

Nie szkoda Ci było czasu na takie g...? Ja obejrzałem do końca bo nie był taki zły. Ale gdyby było inaczej to nie sądzę żebym siedział bite 2 godziny... No chyba, że ktoś się nudzi i nie ma pomysłu co by tu ... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones