PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713488}

Cicha umowa

The Arrangement
5,9 963
oceny
5,9 10 1 963

Cicha umowa
powrót do forum filmu Cicha umowa

Uprzedzam, że nie dowiecie się jak ta historia się rozwinie ani tym bardziej jak się zakończy. To
wygląda jak pilot jakiegoś serialu. Film ogląda się dobrze i byłem ciekaw co dalej a tu nagle
pojawiają się napisy końcowe i po wszystkiemu. Czuję się że zmarnowałem 80 minut i że ktos ze
mnie zrobił idiiotę.

ocenił(a) film na 7
Mondokane

Jestem właśnie po obejrzeniu filmu i sama nie wiem o co chodzi, akcja się rozwinęła i bum, napisy! o.O

ocenił(a) film na 9
Mondokane

Podobał mi się, bardzo przyjemny film, ale jak stwierdził Mondokane wygląda jak pilot serialu, początek historii.

ocenił(a) film na 5
Mondokane

Dziwny koniec jestem w szoku.

Mondokane

Ja właśnie skończyłam oglądać i mam identyczne wrażenie. Wygląda jakby to miał być początek ich nowej drogi, ale pojawił się ten mężczyzna, co szukał Lourdes w Kolumbii (ten, co najprawdopodobniej zabił tę jej "koleżankę", z którą (albo u której) wynajmowała mieszkanie).
Jednak poza tym ciekawy film, dobrze mi się oglądało, aż marzy mi się druga część.

ocenił(a) film na 3
Mondokane

Sama bym tego lepiej nie ujęła.
Trafiliśmy z mężem na film przypadkowo w tv, zainteresował nas i nagle okazało się, że to serial bo przecież odcinek skończył się niespodziewanie. Naszukałam się tego "serialu" okropnie i teraz nagle trafiłam tutaj. A więc to jednak był film... w życiu nie widziałam, żeby tak komuś brakło pomysłu na zakończenie... wielkie rozczarowanie.

ocenił(a) film na 7
Mondokane

Może mieli w planach kolejną część, ale film okazał się klapą finansową i porzucili pomysł??

Mondokane

No, nie! Przeżyłam szok. Całkiem niezły byłby z tego serial. PWątki zarysowali aż miło a tu taki brak zakończenia.

ocenił(a) film na 6
Mondokane

miał być z tego serial, ale chyba nie powstał jednak - http://crimespreemag.com/usa-networks-elmore-leonard-pilot-continues-to-flesh-ou t-the-cast/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones